Ostrzeżenie: Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję
Lutownice
Lutownica to niezwykle przydatne narzędzie, które powinno znajdować się na wyposażeniu każdego domowego warsztatu i profesjonalnego zakładu naprawczego. Za pomocą lutownicy możemy usunąć wiele usterek elektrycznych w domowym zaciszu.

Lutownica to urządzenie, które umożliwia trwałe połączenie elementów wykonanych z metalu (nazywamy tę czynność lutowaniem). Zespolenie rozdzielonych części umożliwia zastosowanie metalowego spoiwa, które potocznie nazywamy lutem. Lut jest metalem o niższej temperaturze topnienia, niż temperatura topnienia materiałów, które ma połączyć. Dzięki temu, rozgrzana lutownica rozpuszcza go, a tym samym umożliwia dokładne połączenie uprzednio rozdzielonych elementów (bez ich uszkodzenia). Lutownice wykorzystujemy głównie do łączenia przerwanych obwodów elektrycznych.

Lutownice można zamawiać w naszym sklepie internetowym lub odebrać je osobiście w naszej siedzibie we Wrocławiu. Profesjonalne wykonanie produktów zapewnią gwarancję użytkowania na długi czas.

Brak produktów w tej sekcji