Sklep kruszyna.net Wrocław
Witamy na blogu | kruszyna.pl

Blog

Czym się kierować przy wyborze sznurka murarskiego?

Sznury murarskie, traserskie i różnego rodzaju plecione linki znajdują zastosowanie w pracach budowlanych, w ogrodnictwie, w gospodarstwie domowym, warsztacie, czy garażu i jako liny pomocnicze do wykonywania różnego rodzaju mocowań. Mogą być wykonywane z różnych materiałów w zależności od dedykowanego zastosowania, przy czym nowoczesne sznury produkowane głównie z polietylenu są wyjątkowo uniwersalne.

Czytaj dalej

Jakie narzędzia niezbędne są podczas remontów?

Remont większości z nas kojarzy nam się z przedsięwzięciami w dwóch wydaniach. Jedno z nich to przykra konieczność, drugie to wymarzona metamorfoza. Całe szczęście efekt zawsze jest pozytywną zmianą, oczywiście pod warunkiem, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Narzędzia niezbędne podczas remontów to temat rzeka, bo czym właściwie jest remont? Według naszej encyklopedii to przywrócenie wartości użytkowej obiektu. A jak jest w praktyce i jak to się ma do kwestii narzędzi?

Czytaj dalej

Czym charakteryzują się przecinaki Bellota?

Przecinaki z kategorii narzędzi ręcznych to między innymi przecinaki murarskie, czyli narzędzia do kłucia, dłutowania, czy przebijania w ścianach, murach i nie tylko. Dostępne są przecinaki do konkretnych zastosowań, np. do skuwania płytek, ale też przecinaki bardziej uniwersalne. W naszym wpisie przyjrzymy się bliżej przecinakom znanego producenta, firmy Bellota, której narzędzia dystrybuowane są w ponad stu krajach na świecie, w tym w Polsce.

Czytaj dalej